قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

جراحی زیبایی اندام ⌋

نقش مهم و اساسی اندام در زیبایی و جذابیت بر کسی پوشیده و پنهان نمی باشد این نقش زیاد امروزه موجب شده که افراد تمایل زیادی به جراحی زیبایی اندام نشان بدهند جراحی زیبایی اندام که بیشتر در خدمت خانم ها بوده است اما در چند سال اخیر جراحی زیبایی اندام های مختلف دربین آقایان رشد قابل ملاحضه ی داشته است.

برای اطلاع از قیمت و هزینه  های جراحی زیبایی اندام و اطلاعات پزشکان با ما در ارتباط باشید 

جراحی زیبایی اندام | Oral Surgery

جراحی زیبایی اندام | Oral Surgery

 

جراحی زیبایی اندام به چند دسته تقسیم می شود:

 1. جراحی سینه

 2. جراحی باسن

 3. جراحی بازو

 4. جراحی ران،زانو و ساق پا

 5. جراحی واژن

 

 

⌊ جراحی سینه ⌋

 

جراحی زیبایی سینه یکی از جذابترین جراحی های زیبایی اندام برای خانم ها می باشد گرچه برای آقایانی که از سینه بزرگ و افتاده رنج می برند جراحی ژینکوماستی مناسب و عالی می باشد برای خانم ها جراحی سینه می تواند برای دستیابی به موارد زیر باشد:

 1. بزرگ کردن سینه

 2. کوچک کردن سینه

 3. بالا کشیدن سینه

 4. بازسازی سینه

 

تمامی جراحی های زیبایی اندام در طول چند ساعت انجام می گیرد و روش های مختلفی برای جراحی زیبایی اندام وجود دارد اعم از تزریق چربی،پروتز و … که می تواند سینه را گرد در اندازه دلخواه و سفت کند.

 

 

 

کوچک کردن سینه در زنان به چه دلایلی انجام میشود؟

سینه بیش از حد بزرگ برای خانم ها درد سر های از جمله :

 

 1. درد کمر

 2. گردن درد و انحراف در وضع نشستن

 3. در موارد حاد مشکل تنفسی

 

از نظر پوشش خانم ها ناچار هستند لباس های گشاد به تن کنن تا بزرگی بیش از حد سینه شان کمتر به چشم آید در کوچک کردن سینه جراح قبل از جراحی با قلم نشانه گذاری می کند و شما می توانید اندازه سینه خود را بعد از عمل ترسیم کنید.تمامی توضیحات درباره انواع جراحی کوچک کردن سینه،عوارض،هزینه و روش جراحی در سایت به طور کامل توضیح داده شده است.

بزرگ کردن سینه برای زیبایی زنان

بزرگ کردن سینه یک نوع جراحی زیبایی اندام است که به شدت مورد استقبال قرار گرفته است و حس زنانگی را در بین خانم ها تقویت می کند این

جراحی میتواند با پروتز یا تزریق چربی و یا تزریق ژل انجام گیرد که در سایت تمامی این روش ها را با توضیحات کامل در اختیار شما عزیزان گذاشته ایم.

⌊ لیفت سینه ⌋

بالا کشیدن سینه که سینه را سفت و گرد نشان می دهد درظاهر افراد نقش بسزایی دارد و اعتماد به نفس و زیبایی خاصی به خانم ها می دهد این عمل ها گاهی به تنهایی و گاهی به صورت دو جراحی انجام می گیرد.

برای اطلاعات از قیمت لیفت سینه و مشاهده نمونه کار بااین شماره۰۹۰۱۰۷۰۳۷۳۳تماس بگیرید

 

 

⌊ باسن ⌋

کسانی که به دنبال جراحی باسن هستند معمولا به دو گروه تقسیم می شوند:

 

افزایش و حجیم کردن باسن

 

جراحی برای بزرگ کردن باسن برای بسیاری از خانم ها که از باسن کوچک و صاف رنج می برند چاره ساز بوده است و مشکل آن ها را به طور قابل ملاحضه ی حل می کند باسن صاف و بدون قوس و کوچک اثر منفی زیادی بر جذابیت خانم ها می گذارد به همین دلیل تقاضا برای جراحی باسن بعد از جراحی بینی و سینه جزء بیشترین جراحی های زیبایی می باشد.

 

 

⌊ روش های جراحی بزرگ کردن باسن | جراحی زیبایی اندام

 

تزریق چربی:

روش جراحی تزریق چربی به باسن شما را به فرم دلخواه باسن خود می رساند و این فرم به قدری برای شما رضایت بخش است که عمر دو ساله و کوتاه آن را فراموش می کنید به دلیل نشست و برخاست زیاد این قسمت بدن ۵۵%تا۶۵% چربی تزریق شده جذب بدن می شود.

استفاده از پروتز باسن:

پروتز باسن که به افزایش زیبایی و برجسته سازی باسن منجر می شود نکاتی قابل اهمیت دارد جراحی پروتز باسن بعد از چند شکاف و برش ریز در لابه لای عضلات و زیر عضلات به صورت ماهرانه ی کار گذاشته می شود و از این برش ها رد و نشانه ی باقی نمی ماند اما نکته مهم مراقبت از خود به مدت ۱۰ روز می باشد این مراقبت های بعد از عمل از اهمیت بالای برخوردار می باشد زیرا عدم رعایت موجب جا به جای پروتز و یا عفونت پروتز گردیده اند سایت تهران جراح خوشبختانه به دلیل به کار گیری بهترین جراحان و توضیح و شفاف سازی مراقبت ها برای بیماران رضایت صدرصدی از پروتز باسن را کسب کرده است‌.

⌊ لیفت باسن ⌋

 

لیفت باسن که به دو نوع تقسیم می شود:

 

گروه اول از شل بودن و افتادگی و همچنین چین خوردگی رنج می برند که با لیف باسن این مشکل رفع می شود. گروه دوم افرادی که به دلیل کاهش وزن دچار افتادگی پوست دور تا دور باسن خود شده اند که در جلو و پشت باسن قابل مشاهده است این جراحی را جراحی کمربند و یاbelt lipectomy اطلاق می شود.

 

 

⌊ بازوها ⌋

بسیاری از افراد به دلایل گوناگونی بازوهای شل و افتاده ی دارند که این رنج و عدم رضایت برای افراد ایجاد می کند این عارضه با جراحی قابل  درمان می باشد نکته مهم قبل از جراحی بازو و یا براکیوپلاستی معیار چاقی (Bmi )بیمار گرفته شود و طبق معیار نوع جراحی مشخص گردد‌.

 

 

 

⌊ واژن  ⌋

جراحی واژن که در ناحیه تناسلی خانم ها انجام می گیرد که از تغییر شکل و ظاهر واژن خود که تحت اثرات مختلف مانند زایمان، جراحی های بازو سن بالا ایجاد می شود را پسند نمی کنند و به دنبال جوان سازی و زیبایی واژن هستند عمل جراحی لابیا پلاستی و واژینو پلاستی راه درمان و تحقق این اهداف می باشد.

⌊ ترمیم واژن ⌋

جراحی پرینورافی جراحی است که موجب تنگ شدن واژن می گردد بزای افرادی که دهانه واژن آن ها گشاد و افتاده است بهترین راه درمان می باشد.

⌊ جراحی شکم(ابدومینوپلاستی)  ⌋

جراحی ابدومینوپلاستی برای به دست آوردن شکمی لاغرتر، صاف تر و سفت تر می باشد و جراحی زیبایی اندام میتواند بسیار به شما کمک کند . در این روش شلی و افتادگی شکم از بین می رود این روش برای جوان سازی شکم مناسب و بر سه فاکتور پوست، توده چربی و عضلات تاثیر مستقیمی دارد که می تواند تغییرات ناپسند و نامطلوب را گه به مرور زمان ایجاد شده به یکباره حل کند هنگامی که پوست اضافی حذف گردد توده چربی اضافه ی که به پوست چسبیده شده نیز حذف می شود.

برای اطلاع از قمیت جراحی ابدو مینو پلاستی با شماره ۰۹۰۱۰۷۰۳۷۳۳ مشاورین تماس بگیرید

⌊ لیپوساکشن  ⌋

لیپوساکشن که چربی کشی نیز شناخته می شود یکی از جراحی های زیبایی می باشد که به وسیله ی مکنده بافت چربی را بیرون می کند این روش فقط مخصوص شکم نیست می تواند برای نواحی دیگر از جمله باسن، ران، بازو، چانه، گردن وبغل پا استفاده شود.

شما میتوانید با تماس به مشاورین ما اطلاعات لازم در مورد عمل لیپوساکشن را بدست اورید 

⌊ لیپولیزر ⌋

لیپولیزر به معنی شکستن سلول های چربی است اما عمدتا افراد آن را به مفهوم تغریب و کم کردن باف چربی می شناسند روش انجام لیپولیزر به صورت عمده به دو روش می باشد.

۱-تزریق مواد داخل چربی(مزوتراپی)
۲-امواج صوتی(اولتراسونیک)

لیپوماتیک

روش لیپوماتیک نسبت به روش لیپوساکشن و لیپولیزر جدید تر می باشد از طریق لیپوماتیک بافت چربی تخریب نمی شود بلکه به صورت ساکشن از بدن خارج می شود در این روش بی حسی موضعی کفایت می کند وبیمار درد ندارد و بعد از جراحی لیپوماتیک نیازی به بستری شدن ندارید و بلافاصله می توانید مرخص شوید.

 

 

 

 

برای بدست آوردن نمونه کارها و سایر اطلاعات به کانال تهران جراح کلیک نمایید.