قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عمل جراحی زیبایی لیفت ران
آگوست 23, 2017
جراحی کوچک کردن سینه | ماموپلاستی
آگوست 24, 2017

⌊لیپوساکشن⌋

از علل چاقی شکمی می توان به عوامل ژنتیکی که مردم به آن عنوان استعداد چاقی را می دهند و عوامل محیطی مثل بد خوری ،پر خوری،عدم تحرک و بارداری را می توان نام برد . اکثر خانم ها پس از حاملگی نمی توانند فرم شکم را به حالت قبل باز گردانند ویا افرادی که دارای مقدار زیادی چربی یا پوست شل شده در قسمت شکم هستند و با ورزش و رژیم نمی توانند نتیجه مطلوب را بدست آورن برای داشتن تناسب اندام از روش های مانند لیپوساکشن ( Liposuction )استفاده می کنند.

اطلاع از هزینه عمل لیپوساکشن در تهران و مراقبت های قبل و بعد از عمل لاغری با مشاورین ما در تماس باشید

⌊ روش های درمانی چاقی شکمی  | لیپوساکشن⌋

  • لیپوساکشن(خارج کردن چربی زیر پوست)

  • عمل جراحی پلاستیک شکم (ابدومینو پلاستی یا تامی تاک)

  • ترکیب دو روش لیپوساکشن و عمل جراحی پلاستیک شکم

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن روشی برای خارج کردن چربی های موجود در زیر پوست است و برای افرادی مزیت دارد که تمایلی به جراحی وسیع ندارند وهدف آنان از انجام لیپوساکشن رفع افتادگی شکم نیست و فقط خواستار برطرف شدن چاقی شکمی شان هستند.

در لیپوساکشن مقدار مشخصی از محلول تاموسنت را به چربی های موجود در زیر پوست تزریق می کنیم مقدار مایع تزریق شده به وزن و وضعیت جسمانی فرد بستگی دارد.

در لیپوساکشن پس از تزریق مایع تاموسنت ،محلول و چربی ها را به وسیله لوله های مخصوصی از زیر پوست خارج می کنیم.طی عمل ساکشن حداکثر ۴-۶ لیتر چربی خارج کرد. برای جمع کردن پوست در ناحیه شکمی می توان از لیزر لیپولیز استفاده کنیم.

لیپوساکشن برای چه کسانی تجویز می شود ؟

لیپوساکشن برای افرادی که از ناحیه شکم چاق هستند و در آنان افتادگی شکم و پوست اضافه وجود ندارد و یا جزئی است و پوست با کیفیت دارند و دارای حداقل ترک بر روی پوست هستند توصیه می شود.

⌊ ترکیب دو روش لیپوساکشن و عمل جراحی پلاستیک شکم ⌋

استفاده از این روش برای افرادی که افتادگی شکم و چاقی موضعی در ناحیه شکم و پهلو دارند توصیه می شود تعداد قابل توجه ی از متقاضیان با این روش درمان می شوند.

در این روش ترکیبی ابتدا با ساکشن چربی های زیر پوست را خارج کرده وسپس تمام پوست آویزان قسمت تحتانی شکم برداشته می شود و در آخر با ترمیم دیواره شل شده شکم و دوختن ناف در محل جدیدش برش بالایی به برش زیرین متصل و بخیه زده می شود.

در برخی از افراد انجام همزمان این دو روش مشکل آفرین است و باعث اختلال در خونرسانی به سلول های موجود در لبه های زخم می شود و ایجاد نکروز یا سیاه شدگی میکند.

می توان با جدا کردن این دو روش از هم و انجام این عمل در چند جلسه مشکل را حل کرد و ابتدا چاقی موضعی را برطرف و سپس افتادگی و چروکی شکم را با جراحی اصلاح کرد.

نکروز معمولا در مراجعه کنندگانی که سیگار مصرف می کنند و یا بسیار چاق هستند ایجاد می شود.

⌊ مینی ابدومینو پلاستی  ⌋

تعداد کمی ازمتقاضیان در این گروه قرار می گیرند این افراد فقط در قسمت تحتانی شکم کمی  پوست آویزان دارند  و قسمت بالای ناف، پوست صاف و کشیده دارد با برداشت پوست اضافی نتیجه خوب و مطلوبی از لحاظ زیبایی بدست می آید.

در جراحی مینی ابدومینو پلاستی خبری از برش در پوست اطراف ناف نیست و می توان همراه با انجام آن چاقی موضعی  اطراف شکم را با لیپوساکشن و لیزر لیپولیز رفع و افتادگی جدار شکم را برطرف کرد. واگر در مواردی احتیاج به برش در محل ناف باشد این برش از داخل شکم زده  و موجب جابه جایی مختصر محل ناف می شود.

برای اطلاع از هزینه  ابدومینوپلاستی  در تهران و نمونه کارهای لاغری پزشکان جراحی پلاستیک با مشاورین ما تماس بگیرین.

⌊ ابدو مینوپلاستی ⌋

در این عمل ، برشی مانند برش سزارین اما طویل تر از آن روی شکم داده شده و چربی های موجود در زیر ناف برداشته می شود و بعد از اینکه پوست را به اندازه کافی کشیدیم آن را به لبه پایینی شکم متصل می کنیم و محل ناف حفظ می شود در این عمل از بخیه های قابل جذب استفاده شده و به روش پلاستیک دوخته می شود ناف به محل قبلی خود برگشته البته کمی گودی ان بیشتر از قبل شده و باعث می شود بخیه ها دیده نشده و شکل کاملا زیبایی پیدا کند.

در طول این جراحی احتمال شل شدن و افتادگی دیواره شکم  به خصوص در دور ناف بیشتر شده البته جای نگرانی نیست و این شل شدگی قابل ترمیم است و این مسئله بیشتر برای خانوم هایی که یک یا چندین بارداری را گذراندن پیش می آید.

برای اطلاع از قیمت و مشاهده نمونه کار عمل ابدو مینو پلاستی با مشاورین ما در تماس باشید

⌊ قبل و بعد از انجام جراحی شکم | لیپوساکشن ⌋

 

  1. ترک سیگار به مدت دو هفته قبل و بعد از عمل

  2. به مدت ده روز قبل از عمل جراحی از مصرف آسپرین و دارو های مشابه مانند دیکلو فناک ،اندومتاسین و… پرهیز کنید.

  3. در صورت مصرف هر گونه ویتامین آن را به پزشک خود اطلاع دهید

  4. بعد از عمل جراحی پس از یک روز بیمار مرخص می شود و در روزهای نخست  محل برش ها کمی ورم و درد دارد.

  5. در صورت انجام لیپو ساکشن از گنهای مخصوص استفاده شود

  6. توصیه می شود در ۵ روز اول از شکم بند استفاده شود.

  7. محل زخم ها پس از گذشت ۳-۶ ماه قرمز و برجسته می شود البته جای نگرانی نیست زیرا قبل از یک سال بهبود یافته و پوست شکم به حالت طبیعی باز می گردد.

برای اطلاع از مراقبت های قبل و بعد از عمل لیپوماتیک و لیپوساکشن با مشاورین ما در تماس باشید

⌊ نکته قابل توجه درباره جراحی شکم | لیپوساکشن 

در اغلب موارد بزرگی شکم به معنی افتادگی و شل شدگی پوست نیست و این برآمدگی ناشی از تجمع چربی در داخل شکم و اطراف احشای داخلی میباشد و برای گرفتن نتیجه مطلوب باید با کاهش وزن خود را به وزن ایده آل وطبیعی رساند زیرا با استفاده از لیپوساکشن فقط می توان چربی های زیر پوست را خارج کرد که مقدار آن حداکثر ۴-۶لیتر چربی است.

⌊ عوارض لیپوساکشن ⌋

به دفعات دیده شده که این عمل ها توسط افراد غیر متخصص و ناکارامد انجام شده و این تبعات و عوارض لیپوساکشن را دو چندان می کند عوارض احتمالی که امکان دارد رخ بدهد.

-عفونت پوستی.
-عدم تناسب سطح پوست.
-سوختگی.
-زخم های طولانی مدت.

⌊ هزینه لیپوساکشن ⌋

از آنجای که لیپوساکشن در قسمت های مختلف بدن و تفاوت در مقدار چربی برداشته شده و تخصص جراح و نوع بیمارستان بستگی دارد قیمت متغییر می باشد به همین دلیل سایت تهران جراح کانال تلگرامی را ایجاد کرده است که ضمن درج قیمت انواع عمل های زیبایی، عوارض جراحی زیبایی روش های مختلف جراحی شکم را با نمونه کار آورده است.

پیج اینستاگرام تلگرام تهران جراح

Tehranjarrah@

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن مشاوره-رایگان-جراحی-زیبایی-بینی.png است