قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عمل پولیپ بینی
دسامبر 31, 2018

عمل انحراف بینی در تهران

اینکه در بعضی از سایت ها تبلیغ می شود؛ «جراحی بینی با لیزر » یا ما بینی شما را با لیزر درمان می کنیم یک حرف نادرست است. در جراحی بینی لیزر کاربرد خاصی ندارد. تیغه ی بینی یک دیواره غضروفی است که دو سوراخ بینی را از هم جدا می کند. معمولا تیغه بینی در وسط قرار گرفته است. اگر تیغه بینی طوری قرار گیرد که یک سوراخ از دیگری بزرگتر باشد سبب مشکلاتی برای افراد می شود. از جمله مشکلات می توان به مشکلات تنفسی، سردرد و عفونت سینوس ها، که این مشکلات خود عوارض دیگری مانند خشکی دهان، سرماخوردگی و مشکلات بویایی را نیز به دنبال دارد.


عمل انحراف بینی در تهران یکی از عمل های شایع است. هرکس که انحراف بینی دارد لزوما نباید عمل کند؛ تشخیص عمل شدن یا نشدن با جراح است. پیشنهاد می کنیم برای هر عملی بهترین جراح را انتخاب کنید. جراح های زیادی عمل انحراف بینی در تهران را انجام می دهند اما جراح با تجربه و متخصص یا فوق تخصص با تجربه مطمئن تر است. اول هزینه زیادی می دهید اما در عوض؛ عوارض عمل جراحی نخواهید داشت و یا کمتر خواهد بود. ما شما را بهترین جراح عمل انحراف بینی در تهران آشنا می کنیم. برای وقت گرفتن از جراح متخصص یا فوق تخصص با تجربه برای عمل انحراف بینی در تهران با شماره منشی تماس بگیرید.

برای اطلاع از قمیت عمل بینی در تهران بااین شماره ۰۹۰۱۰۷۰۳۷۳۳ تماس بگیرید


اگر شخصی دچار مشکل انحراف تیغه بینی باشد و نقص ظاهری در بینی خود نیز داشته باشد، بهتر است هردو عمل درمانی و زیبایی بینی را برای کاهش میزان هزینه، کاهش زخم و اثر جراحی و یک بار استفاده از مواد بیهوشی انجام دهد. معمولا بیمه ها قسمت درمانی را تحت پوشش قرار می دهند.


از جمله عوامل موثر در انحراف بینی می توان به صدمه یا تصادف، عمل جراحی اشتباه و ارثی یا ژنیتیکی بودن اشاره کرد. جراح برای تشخیص انحراف بینی و عوارض آن از آندوسکوپی و سی تی اسکن استفاده می کند تا قسمت های مختلف بینی را مشاهده کند. اگر عوارضی چون سینوزیت ایجاد شده باشد آن را تشخیص می دهد.

برای درمان انحراف بینی؛ جراح عمل را انجام می هد و قسمت مشکل دار را برمی دارد یا ترمیم می کند. برای کاهش خطرات عمل جراحی انحراف بینی معمولا از بی حسی موضعی یا بیهوشی ساده استفاده می شود تا کمترین خطر را برای بیمار داشته باشد. بهتر است اگر فرد مشکل خاصی ندارد بعد از سن رشد عمل انحراف بینی در تهران را انجام دهد. بیمار چند روز بعد از عمل می تواند به زندگی معمولی خود بازگردد. از جمله علائم انحراف بینی می توان به خروپف کردن هنگام خواب، خشکی دهان، گرفتگی یک طرفه بینی ، خون ریزی، اختلال در بویایی و … اشاره کرد.

جراح برای تشخیص انحراف بینی و عوارض آن از آندوسکوپی و سی تی اسکن استفاده می کند تا قسمت های مختلف بینی را مشاهده کند. اگر عوارضی چون سینوزیت ایجاد شده باشد آن را تشخیص می دهد. برای درمان انحراف بینی؛ جراح عمل را انجام می هد و قسمت مشکل دار را برمی دارد یا ترمیم می کند. برای کاهش خطرات عمل جراحی انحراف بینی معمولا از بی حسی موضعی یا بیهوشی ساده استفاده می شود تا کمترین خطر را برای بیمار داشته باشد. بهتر است اگر فرد مشکل خاصی ندارد بعد از سن رشد عمل انحراف بینی در تهران را انجام دهد.

جهت ویزیت و مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه جراحی های تهران با شماره ۰۹۰۱۰۷۰۳۷۳۳تماس بگیرید.

نوبت دهی آنلاین

مشاوره رایگان تلفنی

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی