قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
جراحی زیبایی
عمل جراحی پلاستیک
دسامبر 12, 2017
عمل پولیپ بینی
دسامبر 31, 2018

عمل پیشانی

لیفت پیشانی یا بالاکشیدن پوست

با بالارفتن سن افراد پوست و خصوصا پیشانی چین و چروک می شود. افراد مسن زیادی هر سال در مشهد برای برگرداندن شادابی و زیبایی به صورت خود، از لیفت پیشانی (بالاکشیدن پوست) استفاده می کنند. بعضی از جوانان نیز اگر پیشانی کوتاه یا ابروهای افتاده دارند می توانند لیفت پیشانی انجام دهند. در لیفت پیشانی جراح متخصص زیبایی بعد از انجام بیهوشی کامل، یک برش روی پیشانی در محل رویش موهامی زند و پوست را ازاستخوان جدا می کند و پوست را میکشد، بعد پوست را به استخوان می دوزد و اضافه پوست را برش میزند. چون جایی که برش زده می شود محل رویش موی سر است بعد از رشد مجدد موها اثر برش پوشانده می شود. درنتیجه ی عمل جراحی لیفت پیشانی، عضلات کشیده می گردند و افتادگی محل ابروها، ا فتادگی پوست، شلی و چین وچروک پیشانی برطرف می شود. اگر عمل لیفت پیشانی توسط فردی غیر از یک جراح متخصص زیبایی انجام شود ممکن است عوارض زیادی داشته باشد؛ از جمله عوارض می توان به ریزش موی محل برش سر، عدم تقارن ابروها و مشخص بودن اثر زخم اشاره کرد. ما شما را با بهترین جراح زیبایی درتهران آشنا می کنیم.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر لیفت پیشانی و ثبت نوبت بااین شماره ۰۹۰۱۰۷۰۳۷۳۳ تماس بگیرید

کوچک کردن پیشانی

گاهی جوانان قصد کوتاه کردن پیشانی خود را دارند به جراح زیبایی مراجعه می کنند. جراح از وسط سر، پوست سر را آزاد می کند، پوست را به جای پیشانی میکشد و به جلو می آورد. بنابراین خط رویش مو پایین تر می آید و پیشانی کوچک می گردد. روش دیگر کوچک کردن پیشانی، کاشت مو است که نتیجه بهتر و رضایت بخش تری دارد.

بزرگ کردن پیشانی

کسانی که پیشانی کوتاه دارند و قصد بلند کردن پیشانی خود را دارند، می توانند توسط لیزر، موهای پیشانی خود را لیزر کنند و برای همیشه این موها را از بین ببرند. در نتیجه خط رویش مو بالا کشیده می شود و پیشانی بلند تر می گردد.

پیشانی ناندرتال یا برجستگی پیشانی

پیشانی یک قسمت مهم صورت است. پیشانی بین خط رویش موی سر و ابروها و استخوان جمجمه قرار دارد. برطرف کردن برجستگی پیشانی عمل جراحی زیبایی است که درآن جراح، برجستگی زیاد استخوان پیشانی یا پیشانی مردانه (پیشانی ناندرتال) را کاهش میدهد. پیشانی مردان لبه ی درشت و استخوان دارد ولی پیشانی زنان صاف وهموارتر است ولبه برآمده ندارد. در طی عمل جراحی زیبایی پیشانی، جراح برای کاهش یا رفع برجستگی پیشانی، طوری عمل می کند که پیشانی برجستگی کمی داشته باشد، صاف و زنانه تربه نظر برسد.

اگر در پیشانی فرورفتگی یا چاله وجود داشته باشد، برای پرکردن این فرورفتگی، جراح پس از بررسی پیشانی ممکن است تصمیم بگیرد پروتز یا ماده مصنوعی در محل پیشانی قرار دهد تا پیشانی صاف گردد.
هزینه عمل جراحی زیبایی پیشانی متفاوت است و به مواردی مانند دستمزد جراح، هزینه بیمارستان یا کلنیک، تعداد مراحل انجام جراحی و وسایل مورد نیاز جراحی بستگی دارد. برای اطلاع از ریزهزینه های عمل پیشانی درمشهد و شناخت بهترین جراح زیبایی درمشهد می توانید به کانال عمل زیبایی در مشهد بپیوندید. برای گرفتن وقت مشاوره رایگان از یک جراح زیبایی و نیزسوالات دیگر می توانید با شماره منشی تماس بگیرید.

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی