قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
bodi-hair-transplantat
کاشت مو به روش BHT
اکتبر 5, 2017
hair-transplantations کاشت مو بهترین کلینیک کاشت مو
هزینه کاشت مو
اکتبر 9, 2017
  • کاشت مو | کاشت مو در تهران | کلینیک کاشت مو در تهران | هزینه کاشت مو

〈 ترمیم مو به روش HRT 〉

 

ترمیم مو به روش hrt یک روش استاندارد و به روز می باشد که برای افرادی که دچار کم پشت شدن موی خود شده اند بسیار مناسب است و از آنجایی که این روش به بانک موی افراد ارتباطی ندارد و مو از قسمت های سر یا بدن برداشته نمی شود مناسب افراد طاس یا کسانی که بیمارهای خاصی را دارند می باشد.

موی ترمیم شده به روش hrt کاملا طبیعی می باشد و شما قادرید نتیجه این روش را فقط در یک جلسه ببینید مزیتی که روشhrt را از سایر روش های متمایز می کند خط رویش می باشد خط رویش در روشhrt بسیار طبیعی است.

ترمیم مو به روش HRT

کاشت مو

موی طبیعی انتخاب شده در این روش به طور کامل با فرد از نظر جنس مو، رنگ مو، حالت مو مطلابقت کاملی دارد و تمامی مراحل ترمیم مو به روشhrt در یک جلسه می باشد و این اتفاق برای بیمار بسیار خوشایند است که بعد از یک جلسه قادر به دیدن تراکم بالای موهای خود می باشد.

برای خانم ها بهترین روش برای به دست آوردن زیبای و پرپشت شدن موی سر روش hrt می باشد چون خانم ها قادر به کاشت مو به روش های دیگر نیستند.
شما بعد از ترمیم مو به روش hrt می توانید به تمامی فعالیت های روزمره خود برگردید و مراقبت خاصی برای مو نیاز نیست از ژل، رنگ، سشوار و.‌‌.. می توانید استفاده کنید و در استحمام، استخر، شنا، و… هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت.

 

〈 دوام ترمیم مو به روش HRT〉

 

شما با روش hrt می توانید به پرپشت کردن موی خود و کسب اعتماد به نفس کمک زیادی بکنید اما باید در نظر داشت که نتیجه این روش مادام نیست و عمر مفید مو به روشhrt سه سال می باشد.

 

〈 هزینه ترمیم مو به روشHRT 〉

 

هزینه و قیمت ترمیم مو نسبت به نتیجه آن بسیار کم می باشد و بستگی به مقدار مو ی که برای سر لازم است دارد قیمت دقیق بعد از ویزیت رایگان در بهترین کلینیک زیبایی در تهران و مرکز موی تهران جراح مشخص می گردد قیمت حدودی کاشت مو در تهران از دو میلیون تا پنج میلیون می باشدرالبته این قیمت کاشت مو در تهران می تواند دستخوش تغییرات بشود و عمده این تغییرات در تهران رو به کاهش قیمت می باشد برای اطلاع دقیق و به روز عضو کانال تهران جراح شوید.

توصیه هایی قبل از کاشت مو

قبل از کاشت مو باید به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو که دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت ودرمان و استفاده از بهترین پرسنل باشیم بهتر است قبل از هر گونه اقدامی در موردانواع روش های کاشت اطلاعات کافی به دست بیاوریم غیر ترمیم مو به روش HRT مانند کاشت مو به روش های

  1. Fit  -fut-  punch

  2. Punch

  3. bht

  4. sut

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی