قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عمل لیفتینگ صورت | عمل کشش پوست صورت
آگوست 5, 2017
عمل زیبایی بازو |مراحل جراحی لیفت بازو |رفع افتادگی و شلی پوست بازو با جراحی لیفت
عمل جراحی لیفت بازو | براکیوپلاستی
آگوست 7, 2017

⌊ جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) ⌋

جراحی زیبایی گوش  ها در زیبایی افراد نقش بسزایی را ایفا می کنند افرادی هستند که اندازه لاله های گوش های شان غیر طبیعی می باشد که عمدتا به علت عوامل ارثی می باشد و کمتر پیش می آید که بر اثر ضربه باشد غیر طبیعی بودن گوش در کودکان که منجر به تمسخر دیگران بوده و موجب کاهش اعتماد به نفس در بزرگسالی می گردد و مشکلات اجتماعی را در پی دارد ولی جای برای نگرانی نیست زیرا که این مشکل همانند سایر نقص های زیبایی قابل اصلاح و ترمیم می باشد این جراحی ساده و پیش پا افتاده می تواند نتیجه بسیار عالی در جهت زیبایی و بالا بردن اعتماد به نفس داشته باشد.

Surgical beauty of the ear| جراحی زیبایی گوش

 

مهمترین نکته در گوش ها هماهنگی ان ها بر سر و صورت می باشد اغلب افراد میل دارند که گوش های شان نزدیک به سرشان باشد و از حد ابرو تا قاعده بینی ادامه یابد گوش های که به صورت کامل رشد نکرده باشند نیاز به جراحی دارند گوش های که جلوتر از حالت طبیعی در صورت قرار می گیرد و بزرگتر دیده می شوند موجب آزار شخص می شود که به وسیله جراحی زیبایی گوش قابل حل می باشد.

 

برای اطلاع از هزینه و نمونه کار عمل زیبایی گوش(اتوپلاستی) بامشاورین ما تماس بگیرید

 

 

جراحی زیبایی گوش به سه روش صورت می گیرد⇓

  1. بی حسی موضعی

  2. نیمه بیهوشی

  3. بیهوشی

در مورد نحوه انجام عمل با بیمار صحبت خواهد شد شما در حین عمل دردی احساس نخواهید کرد.

نحوه جراحی در گوش های با برجستگی به این نحو می باشد که از پس گوش ها آغاز میکنیم و محل برش ها پس لاله گوش ها می باشد باریکه نازکی از پوست پشت گوش برداشته می شود و سپس برای مانع از بازگشت غضروف لاله گوش پس غضروف را در ناحیه های لازم تراشیده و چند بخیه دائمی ایجاد می کنیم بعد از عمل جای برش قابل رویت نمی باشد.

〈عوارض جراحی زیبایی گوش 〉

 

عوارض جراحی زیبایی گوش بسیار کم است این عمل جراحی گوش، سنگین نمی باشد اما بهتر است که توسط متخصص جراحی گوش انجام گیرد عمل در سنین پایین انجام شود بهتر است.

〈توصیه های بعد از جراحی زیبایی گوش 〉

بیمار پس از چند ساعت بعد از جراحی زیبایی گوش ترخیص خواهد شد تا ۵روز پانسمان بر گوش می ماند مواردی که توصیه می شود که بعد از جراحی زیبایی گوش انجام بهداشت محل زخم شست و شوی منظم زخم،استفاده از کرم انتی بیوتیک و سعی شود تا دو هفته به پشت بخوابند تا به گوش های شان فشاری وارد نگردد.

⌊ هزینه جراحی زیبایی گوش ⌋

هزینه جراحی زیبایی گوش می تواند بین ۱۰تا۲۰ میلیون باشد تفاوت قیمت تحت تاثیر دلالیل زیر می باشد.

-میزان تخصص و مهارت جراح.
-بیمارستان و شهری که جراحی صورت می گیرد.
-میزان کاری که گوش می برد ممکن است پر کار یا کم کار باشد.
-نحوه انجام و روش جراحی.
-دستمزد جراح.

به این منظور که از هزینه و قیمت جراحی زیبایی گوش اطلاع دقیق و دیدن نمونه کارها و آشنایی با بهترین جراحان که در زمینه گوش فعالیت می کنند به کانال تلگرام زیر بپویندید در ضمن با نوبت دهی و ویزیت جراح در مطب به صورت رایگان می باشد.

tehranjarrah @

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن مشاوره-رایگان-جراحی-زیبایی-بینی.png است