قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عمل جراحی بینی
آگوست 1, 2017
عمل لیفتینگ صورت | عمل کشش پوست صورت
آگوست 5, 2017

⌊جراحی زیبایی چانه⌋

⌊کوچک کردن چانه و بزرگ کردن  چانه⌋

جراحی زیبایی چانه | عمل زیبایی چانه | بزرگ کردن چانه | کوچک کردن چانه

وقتی همه چیز در سر جایش قرار میگیرد آن موقع است که نظم و زیبایی را حس می کنیم.داشتن چانه اندازه و متناسب با صورت  باعث زیبایی چهره می شود برای مثال اگر چانه کوچک باشد بینی بزرگتر به نظر می رسد. برای این منظور شما نیاز به کوچک کردن چانه یا بزرگ کردن چانه نیاز دارید.

جراحی زیبایی  در تهران  توسط  بهترین جراح  که  امروزه بسیار پیشرفت کرده است به شما کمک میکند تا اطلاعات کامل و جامعی را از جراحی زیبایی چانه و هزینه جراحی زیبایی چانه  بدست آورید.شما میتوانید تمامی مظالب در مورد  کوچک کردن چانه و بزرگ کردن چانه را در کانال تلگرامی ما مشاهده نمایید .

قبل از انجام عمل جراحی چانه برای کوچک کردن چانه یا بزرگ کردن چانه:

قبل از عمل جراحی چانه توسط  بهترین جراح  باید تست اشعه ایکس انجام شود تا مقدار جابجایی استخوان و آسیب های فک و دندان مشخص شود.

برای کوچک کردن چانه  توسط  بهترین جراح برش کوچکی در دهان یا در زیر چانه داده می شود و اندازه چانه را کاهش می دهند اما اگر چانه خیلی بزرگ باشد از این روش استفاده نمی کنیم زیرا ممکن است موجب افتادگی پوست شود.

روش دوم که برای افرادی است که چانه بزرگی دارند و باید در سرتاسر استخوان توسط  بهترین جراح چانه  برشی ایجاد کرد و تا چانه را به سمت عقب متمایل شود و توسط پیچ و صفحات مخصوص ثابت کنند واین ثابت کننده ها تا زمان بهبودی کامل باقی می ماند وبا این کار احتمال شل شدن پوست را کاهش می دهیم.

بزرگ کردن چانه  توسط  بهترین جراح :

در مواردی که چانه بیمار  ارتفاع و عرض طبیعی دارد می توان با تزریق پروتز چانه را بزرگتر کرد.

عوارض جراحی زیبایی چانه :

 1. بعد از جراحی عمل زیبایی چانه توسط پروتز احتمال دارد پروتز پس از تزریق حرکت کند برای جلوگیری از این جابجایی باید با پیچ ثابت شود.

 2. وارد شدن آسیب به ریشه دندان بعد از پروتز چانه از عوارض جراحی زیبایی چانه است.

هزیته جراحی زیبایی چانه :

در ابتدا باید به این نکته اشاره  کرد  که هزینه جراحی زیبایی چانه به عوامل مختلفی چون نوع کلینیک و امکانات آن نوع تخصص دکتر، نوع چانه و یا خواسته فرد بستگی دارد و نمیتوان قیمت واحدی  را برای تمام جراحی ها داد .

علاوه بر این هزینه جراحی زیبایی چانه نسبت به جراحی های دیگر هزینه کمتری دارد.

برای اطلاع از هزینه جراحی زیبایی چانه شما عزیزان میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید

ژینو پلاستی چیست؟ (ژینوپلاستی و منتوپلاستی)

و اگرچانه ارتفاع و عرض مناسب را نداشته باشد باید عمل  ژینو پلاستی  را انجام داد.برای ایجاد تغییر شکل در چانه استخوان را برش می دهند و استخوان را با صفحات  تیتانیومی به یک دیگر متصل می کنند معمولا تا زمانی که پیچ ها و صفحات مشکلی ایجاد نکرده باشند ویا آلوده نشده باشند در سر جایشان باقی می مانند در این عمل  جراح می تواند تغییر زیادی ایجاد کند و فک را به عقب یا جلو حرکت دهد و یا ارتفاع آن را بیشتر یا کمتر کند.

بعد از عمل جراحی زیبایی چانه  توسط  بهترین جراح  :

بعد از جراحی زیبایی چانه باید به نکات زیر توجه کرد :

 1. ۷تا۱۴ روز زمان می برد تا بعد از جراحی زیبایی چانه ژینوپلاستی  کبودی ها برطرف گردد و شکل نهایی چانه پس از چند ماه معلوم می شود.

 2. به وجود آمدن  کمی تورم  و یا احساس کشش روی چانه  بعد از جراحی زیبایی چانه   ژینوپلاستی که این تورم پس از شش هفته رفع می شود.

 3. بعد از جراحی زیبایی چانه  ژینوپلاستی  اگر برش از داخل دهان زده شده باشد باید تا التیام  زخم از رژیم غذایی نرم استفاده کنید.

 4. بعد از گذشت ۷ روز از انجام بعد از جراحی زیبایی چانه  ژینوپلاستی  باید بخیه ها کشیده  شود.

 5. رعایت بهداشت  دهان و دندان  به شما در تسریع  بهبودی کمک می کند.

 6. ممکن است از بین رفتن بیحسی ایجاد شده در جراحی تا چند ماه طول بکشد و یا در مواردی این بیحسی دائمی شود لازم به ذکر است احتمال بوجود امدن آن بسیار کم و ناچیز است.

 7. وارد شدن درد در ناحیه دهان و دندان

 8. کبودی و بیحسی در لب پایین  و احساس سوزش

 9. آسیب به ساختارهای اطراف آن که ممکن است بهبود  آن کمی طول بکشد .

 10. عفونت و خونریزی

بهترین کلینیک جراحی زیبایی چانه :

خوشبختانه با گذشت زمان و پیشرفت علم هر ساله کلینیک های مجهز و معتبری در سطح کشور ساخته میشود که برای پیدا کردن بهترین کلینیک میتوانید به کانال ما در تلگرام و صفحه ما در اینستاگرام مراجعه نمایید .

جوش چانه نشانه چیست ؟

معمولا هنگامی جوش در ناحیه های پوست به وجود می آید که آلودگی یا چربی یا اینکه منافذ پوست باز باشد و توسط همین موارد پر شود جوش در این ناحیه به وجود می آید .

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن مشاوره-رایگان-جراحی-زیبایی-بینی.png است