قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عمل پیشانی
نوامبر 17, 2018
عمل انحراف بینی در تهران
ژانویه 16, 2019

پولیپ بینی


پولیپ بینی توده ای غیر سرطانی و نرم، درسینوس ها و یا داخل حفره های بینی است. پولیپ بینی ممکن است درهر دو سوراخ بینی یا در یکی باشد. به رنگ خاکستری یا سفید و به شکل دانه های انگور یا اشک هستند. گاهی پولیپ ها تعداد زیادی اند و در مواردی یک عدد است. در اثر عواملی چون عفونت، آلرژی و … ایجاد می شود. پولیپ بینی گاهی که خیلی بزرگ است از سوراخ بینی دیده می شود یا وارد حلق می شود و باعث مشکل تنفسی، مشکل در زمان خوردن و آشامیدن و صبحت کردن می گردد. می تواند سبب کاهش حس بویایی، خرخر کردن، آبرزش بینی، خارش اطراف چشم، درد دندان های بالایی و گرفتگی بینی شود. پولیپ بینی درهر سنی ممکن است بوجود آید. اگر پولیپ بینی سبب بسته شدن راه تنفس بشود و داروها تاثیری نداشته باشند، بیمار به عمل جراحی نیاز پیدا می کند.


عمل پولیپ بینی درتهران توسط بهترین جراح بینی باید انجام گیرد تا پولیپ بینی دوباره بازگشت نکند. شهر تهران دارای جراح های زیادی است شما لازم است با تحقیق، بهترین جراح پولیپ بینی در تهران را انتخاب کنید. ما به شما بهترین جراح پولیپ بینی در تهران را معرفی می کنیم. شما با پیوستن به کانال زیبایی تهران می توانید زرومه کاری، سوابق تحصیلی، نمونه کارها و هزینه های عمل های جراحی هر جراح را مشاهده کنید و درباره عمل پولیپ بینی درتهران اطلاع کسب کنید.

برای اطلاع از هزینه های عمل پولیپ بینی و دریافت راهنمایی های قبل و بعد از عمل بینی با مشاورین ما در ارتباط باشید .


از بین متخصصین معرفی شده جراح مورد نظرتان را انتخاب کنید، سپس با خیال راحت عمل پولیپ بینی در تهران را با جراح خوب تجربه کنید. با شماره منشی تماس بگیرید و درخواست جلسه مشاوره و ویزیت رایگان نمایید. در جلسه مشاوره، جراح ابتدا شما را معاینه وسپس سوابق شما را بررسی می کند. اگر نیاز به عمل جراحی باشد وقت عمل تعیین می نماید، آنگاه شما را عمل میکند.


عمل جراحی ممکن است به صورت نیمه بیهوشی یا بیهوشی کامل انجام شود. منشا پولیپ معمولا از سینوس هاست. وقتی جراح پولیپ بینی را خارج کرد، باید پولیپ داخل سینوس ها را نیز بوسیله آندوسکوپی تخلیه کند تا بیماری برگشت نکند. عمل پولیپ بینی یک عمل درمانی محسوب و توسط بیمه ها پوشش داده می شود.

جهت مشاوره و ویزیت رایگان باشماره ۰۹۰۱۴۴۴۴۵۰۸ درواتساپ وتلگرام هماهنگ کنید.

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی