قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
لیپوماتیک | هزینه عمل لیپوماتیک
لیپوماتیک
سپتامبر 2, 2017
هزینه عمل بینی | هزینه جراحی زیبایی بینی | هزینه جراح بینی در تهران
سپتامبر 7, 2017

تزریق چربی

  1. چربی به صورت
  2. چربی گونه
  3. چربی زیر چشم
  4. چربی به واژن
  5. چربی به لب
  6. چربی به باسن
  7. چربی به سینه

و در ادامه :

  • هزینه تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی به بدن شامل کدام اجزا میشود؟

تزریق  چربی به قسمت های مختلف صورت و بدن ازجمله قسمت های صورت شامل گونه، زیر چشم، لب، خط خنده و .. و در بدن شامل تزریق  چربی به صورت، باسن، سینه، واژن، ران و .. انجام میپذیرد.

تزریق چربی به صورت آیا باعث زیبایی میشود؟

بعد از گذران دوره جوانی یا نوجوانی اکثر دختران و زنان از چین و چروک ایجاد شده بر روی صورت و بدن خود گله مند هستند و برای حل این مشکل به دنبال راه حل مناسب هستند.
برخی از افراد نیز به خاطر فرم صورت خود ناراحتند. بهترین جراح های تهران میتوانند به این گونه افراد کمک کنند تا با تزریق ژل به صورت، گونه، لب ، واژن، گودی زیر چشم مشکل خود را برطرف کنند.

تزریق چربی گونه به صورت سرپایی و بدون عمل انجام میگیرد؟

 بهترین جراح در چهار مرحله میتواند تزریق چربی را انجام دهد که خوشبختانه به دلیل بدون عوارض بودن رضایت کامل شخص را به همراه دارد.

ویزیت متخصص و نشانه گذاری ناحیه
تمیزی ناحیه تزریق و بی حس کردن آن
تزریق
پاکسازی و بهبودی

برای دریافت اطلاعات بیشتر تزریق چربی و هزینه و نمونه کار پزشکان بامشاورین تماس داشته باشید 

تزریق چربی زیر چشم به چه منظور انجام میگیرد؟

تزریق چربی به زیر چشم به منظور از بین بردن گودی و کبودی و سیاهی دور چشم بسیار مؤثر است .کسانی که دچار سیاهی زیر چشم هستند با تزریق چربی مشکلشان حل میشود طوری که با تزریق چربی گودی زیر چشمشان پر میشود و در نتیجه آ« سیاهی زیر چشم به طور مشهودی از بین می رود.

تزریق چربی به واژن به چه منظور انجام میگیرد؟

با تزریق چربی به دستگاه تناسلی پوست حالت افتادگی و شل بودن خود را ازدست میدهد و به جوان سازی پوست بسیار کمک میکند.

تزریق چربی به لب برای زیبایی :

با تزریق چربی به لب، لب ها از حالت کوچک بودن و افتاده بودن خارج شده و جوان و حالت غنچه بودن که در زیبایی بسیار موثر است را به دست می آورد.

Fat Injection

تزریق چربی به لب

تزریق چربی به باسن :

تزریق چربی یک عمل جراحی ساده است که توسط بهترین جراح در کلینیک های زیبایی دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان علوم پزشکی انجام میگیرد. این نوع تزریق چربی به منظور برجسته سازی و سفت شدن باسن انجام میگیرد.

تزریق چربی به سینه :

تزریق چربی به سینه به منظور افزایش حجم سینه انجام میشود و به افرادی که سینه کوچک دارند کمک میکند که حجم سینه آن ها افزایش یابد.و همچنین به افرادی که سینه های شل و افتاده دارند نیز کمک میکند که سینه ای سفت و جوان داشته باشند.

ترزیقات زیبایی

تزریق چربی

معایب و مزایای تزریق چربی:

باید گفت که در سالم بودن تزریق چربی شک و حرفی نیست چون احتمال ایجاد واکنش های حساسیتی نزدیک به صفر است محل مناسب تزریق چربی بیشتر نواحی پر حجم بدن است مثل گونه ویا سینه و برای از بین یردن خطوط ظریف مانند خط خنده ،اخم و برجسته کردن لب مناسب نیست سرعت جذب چربی بیشتر بوده و احتمال حرکت و ریزش چربی زیاد است وچربی زمخت بوده و شکل پذیری کمی دارد لازم است بدانید چربی مورد نیاز از بدن خود داوطلب تزریق چربی گرفته می شود استخراج چربی از بدن سخت بوده و با درد و تورم کبودی همراه است پس از تزریق چربی در محل تزریق تورم ایجاد می شود.

شما میتوانید برای اطلاع از معایب و مزایا تزریق جربی از مشاورین ما مشاوره بگیرید و ثبت نوبت داشته باشید

تزریق چربی شامل کدام قسمت های بدن می شود؟

تزریق چربی به : گونه ، زیر چشم ، باسن،سینه، واژن ، لب و صورت  .و … از انواع تزریق های چربی هستند که امروزه عامل مهم و موثری در زیبا کردن فرد دارد که این نوع چربی ها باتوجه به چاقی و لاغری فرد از ناحیه هایی چون باسن و ران توسط متخصص برداشته میشود ،و به نوعی از یک محل بدن برداشته و به محل دیگر پیوند داده میشود که باعث نتایجی چون بزرگ کردن سینه ها ،جوان کردن پوست دست ،برجسته سازی سینه ، باسن ،لب،واژن و غیره میشود.که این نوع تزریق دارای عوارض کم و نادری هستند مانند کبودی و ورم موقت که دوره نقاهت آن به سرعت سپری می شود.

عوارض تزریق چربی :

با توجه به مراجعه  بیماران به کلینیک های معتبر و بهترین کلینیک و  متخصصین با تجربه و همچنین دستگاه های پیشرفته خوشبختانه عوارض آن به پایین ترین سطح ممکن آمده و میتوانیم بگوییم که تمام افراد رضایت کامل را دارند.

هزینه تزریق چربی چقدر است ؟

با توجه به اینکه مشکل تمام بیماران یکسان نیست و هر بیمار خواسته متفاوتی دارد نمیتوان  هزینه ثابتی را تعیین کرد.

گروه مشاوره زیبایی ما در تهران میتواند به شما کمک کند تا اطلاعات کامل و جامع در اختیار شما قرار دهد.و همچنین شما میتوانید به کانال ما در تلگرام و صفحه ما در اینستاگرام مراجعه نمایید.

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن مشاوره-رایگان-جراحی-زیبایی-بینی.png است