قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
عمل زیبایی بازو |مراحل جراحی لیفت بازو |رفع افتادگی و شلی پوست بازو با جراحی لیفت
عمل جراحی لیفت بازو | براکیوپلاستی
آگوست 7, 2017
عمل جراحی زیبایی لیفت ران
آگوست 23, 2017

⌊ لیزر پوست صورت |  زیبایی صورت با لیزر (Laser Facial Skin)  ⌋

داشتن پوست شاداب و صاف  تاثیر زیادی در زیبایی دارد . امروزه با پیشرفت های علمی میتوان پوست های آسیب دیده را درمان کرد. زیبایی صورت با لیزر (Laser Facial Skin)پوست صورت چند سالی هست که به دنیای علم پزشکی وارد شده است و پیشرفت های چشمگیری داشته است.لیزر پوست صورت نوعی از امواج الکترومغناطیس است که می تواند در زیبایی و جوان سازی صورت و برداشتن موی زائد و خال و رفع افتادگی پوست کمک زیادی کند.

از لیزر پوست صورت در چه جاهایی از بدن استفاده میشود ?

  1. اسکار جوش یا آکنه

  2. شل شدگی پوست

  3. چروکهای پلک

  4. ترک های پوست شکم و بدن

  5. اسکار های  بعد از جراحی و یا بریدگی

  6. لکه های بوجود آمده بر اثر افزایش سن

  7. فرو رفتگی های ناشی از سوختگی

  8. پیری پوست

استفاده میکنند.

ج

⌊ معمولیco2 ⌋

استفاده از این لیزر پوست صورت را سفت و صاف می کند و زیبایی مورد نظر را به ارمغان می آورد اما بعد از انجام این لیزر به صبر و حوصله ی زیادی نیاز است . زخم هایی درپوست ایجاد میشود  که  دو هفته زمان میبرد تا درمان شود و باید پانسمان شود. به طور کلی در لیزر معمولی روند بازسازی پوست کند است.

گاهی برای از بین بردن قرمزی پوست باید ۴ تا۶ ماه صبر کرد.که به همین علت از محبوبیت کمتری بر خوردار است.

⌊ لیزر فرکشنال ⌋

امروزه پیشرفت های چشمگیری در زمینه ی لیزر پوست صورت انجام گرفته است لیزر فر کشنال روش درمانی نوین و غیر تهاجمی است. لیزر فرکشنال لایه اپیدرم و درم پوست را تحت تاثیر قرار می دهدو باعث تخریب لایه اپیدرم می شود وسلول های رنگدانه ایی از سلول های تخریب شده خارج می شود این تخریب سبب بازسازی و ترمیم و ساخت کلاژن می شود.

لیزر فر کشنال تا عمق ۶۰۰ -۱۰۰۰ میکرون نفوذ می کند. عوارض ناشی از انجام لیزر فر کشنال کمتر و سرعت ترمیم زیاد است بازسازی پوست در این روش ۵ تا ۶ روز طول میکشد و قرمزی پوست بعد از ۳ روز بر طرف میشود و احتمال تیره شدن پوست بسیار کمتر است این روش طرفدار زیادی دارد زیرا سرعت بازسازی پوست زیاد  است.

درد در لیزر فر کشنال کمتر از لیزر معمولی است ولی برای از بین بردن درد نا چیز می توان ۳۰ دقیقه قبل انجام  لیزر از کرم بیحس کننده استفاده کرد.

برای دریافت مشاوره پوست ولیزر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان انجام دهید

⌊ عوارض لیزر پوست صورت ⌋

چند سالی هست که علم پزشکی به سراغ لیزر برای درمان نواقص و عیب های پوست رفته است. در سال های ابتدایی به کارگیری این روش مشکلات و عدم پیشرفته بودن وسایل از نتیجه گیری مطلوب بیمار میکاست اما خوشبختانه امروزه با به کارگیری دستگاه های پیشرفته و متخصصین با تجربه میتوان به جرات گفت که عوارض لیزر پوست صورت به پایین ترین سطح خود رسیده است.

⌊ هزینه لیزر پوست صورت ⌋

هزینه لیزر پوست صورت و بدن دارای قیمت های مختلف است . با توجه به بکارگیری دستگاه های متفاوت و نوع تخصص فرد و همچنین میزان خواسته بیمار هزینه لیزر پوست صورت دارای رنج و قیمت به خصوصی نیست.

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن مشاوره-رایگان-جراحی-زیبایی-بینی.png است