قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
بهترین دکتر بینی گوشتی
عمل جراحی رفع قوز بینی
دسامبر 12, 2017
عمل پیشانی
نوامبر 17, 2018

جراحی پلاستیک (plastic surgery)

Plastic Surgery

جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک شاخه ی از جراحی محسوب می شود که نقش مهمی در زیبا سازی و اصلاح و ترمیم اعضای مختلف بدن دارد که دچار بد شکلی و یا نواقص شده است کلمه پلاستیک از واژه یونانی plastikos گرفته شده است و معنی آن قالب و شکل دهی است.

جراحی پلاستیک(plastic surgery) در دو مبحث پیشرفت کرده است .

 

۱_بازسازی نواقص بدن

۲_زیبا سازی شکل عادی

کسانی که در سوانح مختلفی مانند: آتش سوزی، ضربه، تصادف و… دچار آسیب شده اند که این آسیب مشکلات روحی و روانی بسیاری برای افراد جامعه ایجاد می کند با کمک جراحی پلاستیک این مشکلات قابل حل است.

جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی

جراحی پلاستیک در ایران

جراحی پلاستیک (plastic surgery) در ایران بیشترین متقاضی خود را در مورد عمل بینی دارد از آنجایی که ایران رتبه اول جراحی بینی را در دنیا به خود اختصاص داده است از این رو سرعت پیشرفت در جراحی زیبایی در ایران بسیار بالا بوده است طوری که از کشورهای مختلف برای جراحی زیبایی به ایران سفر می کنند بیشترین جراحی های که در ایران صورت می گیرد در تهران است روزانه حدود۴۰۰ جراحی زیبایی در تهران انجام می گیرد که بسیاری از آن ها جراحی های موفق هستند.

بهترین جراح پلاستیک

زمانی که شما به دنبال یافتن بهترین جراح پلاستیک هستید انتخاب جراحی که دارای آموزش،زمینه و تجربه زیادی در جراحی های زیبایی  باشد ضروری احساس می شود  بهترین جراحی که دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی باشد جراحان معرفی شده از این سایت جزی بهترین جراحان زیبایی می باشد.

برای اشنایی با بهترین جراح پلاستیک و مشاوره با شماره ۰۹۰۱۰۷۰۳۷۳۳ تماس داشته باشید

جراحی پلاستیک در تهران

جراح و جراحی در تهران به صورت روز افزون رو به بالاست و اگر قصد جراحی دارید تهران بهترین شهر برای جراحی زیبایی شمرده می شود .

دو جراحی های پر طرفدار زیبایی بعد از بینی

جراحی زیبایی

جراحی زیبایی در تهران

پروتز سینه در تهران

علاوه بر جراحی بینی بسیاری از جراحی های دیگر در ایران رواج پیدا کرده است مانند پروتز سینه که شایعترین جراحی بر روی سینه است جراحی پروتز سینه به دلیل تناسب اندام و حس زنانگی که به خانم ها می بخشد مورد استقبال شدیدی قرار گرفته است رضایت جراحی پس از پروتز سینه بسیار چشم گیر بوده است به دلیل نقش مهمی که در بهبود روابط زناشویی دارد نکته قابل اهمیت قبل از انجام پروتز سینه بهتر است با انواع پروتز سینه آشنا شوید و اطلاعات کافی به دست بیاورید.

لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی برای از بین بردن چربی های شکمی و یا دیگر اعضایی بدن است در ایران به دلایل مختلف از جمله تغذیه نامناسب و یا عدم تحرک شاهد از بین رفتن تناسب اندام در بین آقایان و خانم ها هستیم دستگاه لیپوماتیک یکی از پیشرفته و مدرن ترین دستگاه های لیپولیزر در جهان است و یکی از ایمن ترین روش ها برای به دست آوردن تناسب اندام است.

برای عمل لیپوماتیک و کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و ثبت نوبت با مشاورین ۰۹۰۱۰۷۰۳۷۳۳ تماس بگیرید

اینستاگرام مشاوره عمل زیبایی
مشاوره-عمل-زیبایی